usamag_Current_Elliott_logo

usamag_Current_Elliott_logo

Сьогодні я хочу розповісти Вам про мій улюблений американський джинсовий бренд Current Elliott. Який ще називають “душею американської моди”.

usamag_Current_Elliott65

Бренд знаменитий своїми унікальними моделями з джинсової тканини. Особливістю бренду є поєднання класики з вінтажними штрихами, вміле використання потертостей, дірок і уявної старості виробів. Особливо Current Elliott знаменитий своїми Boyfriend Jeans

usamag_boyfriend_1

Історія бренду

У 2008 році Emily Current і Merritt Elliott заснували свій власний бренд Current Elliott Jeans спільно з дизайнером Serge Azria, який наразі є креативним директором і власником бренду. Вже в 2009 році була випущена перша чоловіча колекція.

usamag_current-elliott_5

Досвід і внесок Serge Azria у бренд приніс свої плоди відразу ж! Унікальні концепції, з якими бренд вийшов на ринок, дозволили Current/Elliott за декілька місяців підкорити весь світ!

usamag_Current_Elliottusamag_Current_Elliott_4

Current/Elliot за дуже короткий час зумів притягнути до себе світових модниць. Джинси Current/Elliott дуже популярні серед знаменитостей, таких як Rihanna, Ciara, Gisele Bundchen, Megan Fox, Jessica Alba, Sarah Jessica Parker, Katie Holmes та багато інших.

usamag_Current_Elliott_5usamag_Current_Elliott75

Джинси бренду підходять як для яскравих вечірок, так і для прогулянок по місту зустрічей з подругами.

Сайти www.net-a-porter.com , www.yoox.com, www.gilt.com пропонують величезний вибір продукції бренду Current/Elliot.

Я просто впевнена, що після першої пари джинс, Ви полюбите цей бренд назавжди, як і я)

Вибирайте, а ми допоможемо купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

 

Поделиться:

FacebookVkontakte