usamag_js-logo

usamag_js-logo

Сьогодні я хочу розповісти про Joshua Sanders – молодий американський бренд в стилі “Street Couture”

Слоган бренду “Made in Italy, heart in NYC”

Продукція бренду відразу завоювала популярність у fashionista по всьому світу. І є за що! Взуття поєднує в собі вуличний стиль з нотками високої моди – яскравий і водночас розкутий.

usamag_JS_4

Взуття користується особливою популярністю у молодих людей, що відслідковують всі модні тенденції.

Joshua Sanders народився в 1986 році і з самого дитинства мріяв стати дизайнером. Тому до питання підійшов відповідально, поступивши в школу “Parsons”, де він вивчав історію моди. Після навчання переїхав в Париж, де працював консультантом у взуттєвій сфері. Цей досвід виявився безцінним, коли він почав створювати свої власні моделі. Його взуття стоїть в стороні від загальних тенденцій, що вочевидь і стало запорукою його успіху.

Він розпочав свою кар`єру з чоловічого взуття, а трохи пізніше з`явилася і жіноча колекція.

Slip – on – це фішка бренду! Вони є і в жіночій і чоловічій колекції. Це новий вид взуття на товстій гумовій підошві без шнурків і застібок у поєднанні зі шкірою та іншими матеріалами. Його slip – on зі смайликами і різними написами, а також slippers впізнанні по всьому світу.

usamag_joshasanders-spring

Багато брендів почали випускати подібне взуття намагаючись копіювати дизайнера. А це, як ми знаємо, свідчить про визнання.

Купуючи творіння дизайнера Ви можете бути упевнені в тому, що для їх виготовлення використовувалися якісні матеріали, а метод пошиття виступає гарантом довговічного та комфортного в носінні взуття.

usamag_JS_3usamag_JS_5usamag_Joshua Sanders

Продукцію бренду можна подивитися на сайтах www.matchesfashion.com; www.yoox.com/us/

Вибирайте, а ми допоможемо купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

Поделиться:

FacebookVkontakte