usamag_mixer

Побутова техніка із США для мережі 220В

Побутова техніка із США користується величезною популярністю. Є тільки 2 проблеми при її купівлі: сумісність приладів 110В з мережею 220В і додаткові характеристики, які американський продавець не вказав з різних причин.

Сумісність приладів на 110В з мережею 220В

Як ми усі знаємо в США напруга в мережі 110В і вся побутова техніка, яка там продається, орієнтована на американський ринок. Наприклад, для настільних або підлогових ламп, які Ви купуєте, необхідними є перехідник для вилки та заміна лампочки на аналогічну для мережі 220В.

Уся побутова техніка, яку Ви можете знайти на сайтах буває 3 видів :

  • З універсальним блоком живлення (вбудованим або зовнішнім) на 110-240В
  • З американським блоком живлення на 110В
  • З блоком, характеристики якого не вказав продавець

Побутова техніка і електроніка на 110-240В

Це найпоширеніший тип побутової техніки. Інформацію про наявність універсального блоку живлення виробник або продавець завжди вказують в технічних характеристиках приладу. Цю ж інформацію можна знайти і на сайті виробника. Ноутбуки, електробритви, підзарядки для мобільних телефонів – усі вони мають універсальний блок живлення.

Оскільки американська вилка відрізняється від європейської, для підключення до мережі на 220В потрібний перехідник, який зазвичай входить в комплектацію. Якщо його немає, то американські вилки бувають із заземляючим контактом і без нього. Таким чином перехідник може бути або з двома, або з трьома отворами.

Приклади:

Вилка с заземленням Вилка без заземлення
 usamag_adapter  usamag_adapter_2
Перехідники
 usamag_adapter_4  usamag_adapter_3

 Вартість  3-5$

Побутова техніка і електроніка із США на 110В

Ці прилади орієнтовані на внутрішній ринок. І вартість таких приладів набагато нижча європейських аналогів.

Для прикладу можемо розглянути кухонний міксер KitchenAid.

На офіційному сайті в Україні його вартість від 23000 грн.-до 35 000грн. залежно від комплектації

usamag_mixer_2

Набагато цікавіше виглядає вартість ідентичного міксера в США. Від 200$ і вище, враховуючи ті ж самі характеристики.

usamag_mixer_3

Для експлуатації таких приладів в Україні потрібний мережевий адаптер, конвертор напруги, він же перетворювач 220В -110В. Головне – правильно підібраний адаптер, а для цього потрібно знати потужність приладу (Watts, W, Вт). Якщо такої інформації немає на сайті продавця – шукайте її на сайті виробника по назві моделі.

Якщо ми говоримо про купівлю невеликого електроприладу – епілятора, електробритви, ноутбука, то в цьому випадку досить і звичайного мережевого адаптера на 100 Вт. Якщо ж ми говоримо про міксер, соковижималку, пилосос, то знадобиться мережевий адаптер більшої потужності (якщо є сумніви поговоріть зі своїм електриком).

usamag_convector

Знижувальний трансформатор для побутової техніки і електроприладів (дуже потужний)

usamag_transformer

Вартість такого трансформатора від 200$.

Якщо продавець не вказав в описі приладу розрахункову напругу, 100% він розрахований на внутрішній ринок. У будь-якому разі перевіряйте інформацію на сайті виробника.

Вдалих покупок!

Поделиться:

FacebookVkontakte