usamag_PS_logo

usamag_PS_logo

Модний американський бренд жіночого одягу і аксесуарів (базується в Нью-Йорку)- Proenza Schouler був заснований в 2002 році двома дизайнерами – Джеком МакКаллоу і Лазаро Ернандесем. Для бренду характерні вишукана простота виробів, увага до деталей та висока майстерність виготовлення.

usamag_Proenza_Schouler_spring_summer_2016_collection_New_York_Fashion_Week4

Дизайнери вчилися разом в Parsons School of Design. Спільна дипломна робота і стала їх першою колекцією, яку повністю закупив знаменитий універмаг Barneys в Нью-Йорку. Назва бренду – це поєднання дівочих прізвищ їх матерів.

usamag_PS_6

У 2002 році в рамках престижної церемонії CFDA бренд отримує звання “Майбутнє моди” і вже в 2003 році відбувся їх дебют на Нью-Йоркському Тижні Моди.

usamag_PS_3

Після показу Карін Ройтфельд заявила, що купить всю колекцію! У червні того ж року бренд отримує премію Swarovski в номінації “Ready – to – Wear”, а також нагороду Ecco Domani Fashion Foundation Award. А в листопаді 2003 вони отримують замовлення на розробку сукні для героїні серіалу “Sex and the City” Шарлотт Йорк.

У вересні 2004 року бренд випустив свою першу колекцію взуття, а також прикрас. У 2006 році вони номіновані на премію CFDA в категорії “Кращі дизайнери жіночого одягу”. Тоді ж марка починає випуск лінії оптики. У липні 2007 року Valentino Fashion Group купують 45% акцій компанії. Зіркове визнання марка отримала після того, коли на червоній доріжці в 2008 році в їх сукні була лауреат на премію Оскар за кращу жіночу роль другого плану Емі Адамс.

У тому ж році бренд розпочинає співпрацю з компанії Giuseppe Zanotti’s Vicini SpA. Вони стали виробниками і дистриб’юторами взуття.

usamag_Proenza-Schouler-Spring-2016-Shoes usamag_proenza-schouler-fall-winter-2015-shoesday

В листопаді 2008 року бренд починає випуск колекції жіночих сумок PS1, на створення яких їх надихнули американські шкільні портфелі. Сумка стала дуже популярною.

usamag_PS_4 usamag_Proenza-Schoulder-Spring-2016-Runway-Bags-7

У листопаді сукні від Proenza Schouler входять до складу експозиції виставки “American Beauty : Aesthetics and Innovation in Fashion”. У цьому ж році в результаті співпраці з косметичною компанією Shiseido виходять тіні для вік Proenza Schouler Blue. Крістен Стюарт, зірка саги “Сутінки” з’являється на прем’єрі фільму в наряді від Proenza Schouler, що додає бренду популярності.

У червні 2011 року дизайнери знову стали лауреатами премії CFDA і в другий раз отримали звання “Кращі дизайнери жіночого одягу”.

Proenza Schouler RTW Spring 2016usamag_PS_7 usamag_ProenzaSchouler_XSCourierTweedShoulderBag

На даний момент колекції бренду продаються в 100 кращих ексклюзивних магазинах світу, в тому числі в Barneys New York, Bergdorf Goodman, Harvey Nichols, Colette і Joyce.

Продукцію компанії можете подивитись на сайтах www.yoox.com; www.matchesfashion.com; www.net-a-porter.com

Вибирайте, а ми допоможемо купити!

Вдалого шопінгу з www.usamag.com.ua

Поделиться:

FacebookVkontakte