usamag_wallpapers

Американські шпалери

Як Ви знаєте, хоч вибір шпалер неймовірно великий, проте саме американські асоціюються з найбільш якісними та стильними.

Довгі роки в США проходив процес по становленню шпалерного виробництва і на сьогоднішній день, завдяки використанню високотехнологічного обладнання, виробники отримують шпалери, що здатні витримувати будь-які умови експлуатації і доступні широкому колу покупців.

Шпалери виробництва США користуються великою популярністю завдяки прекрасним експлуатаційним характеристикам та різноманітному дизайну.

Одним із основних факторів при виборі американських виробників шпалер є ретельно контрольований процес створення екологічно чистої продукції, яка не випаровує шкідливі речовини та не викликає проблеми зі здоров’ям.

В них є цілий ряд корисних властивостей:

  1. стійкість до деформації
  2. захист від вигоряння
  3. зносостійкість
  4. щільна структура
  5. вологостійкість
  6. повітропроникність
  7. запобігання розвитку цвілі та грибку та багато інших

Для паперових американських шпалер характерна повна відсутність вінілу, який в багатьох випадках є основною причиною токсичності. По цій причині саме американські шпалери використовуються в приміщеннях будь-якого типу.

Які існують виробники?

Америка є основним виробником шпалер у світі. Головна причина привабливості американських брендів в їх вартості.

На сайті https://www.wallpaperstogo.com представлено біля 100 брендів.

Немає сенсу перераховувати їх всі, так як у Вас є прекрасна можливість «зануритись по вуха» в світ американських брендів, вивчаючи моделі та їх вартість.

Тому пропоную короткий огляд найбільш популярних брендів американських шпалер.

Antonina Vella – стильні шпалери, в яких присутні італійські нотки, вони підкреслюють вишуканість старовинних та сучасних інтер’єрів. Успіх бренду оснований на використанні новітніх технологій паралельно зі старовинними станками для друку. Бренд представлений колекціями на весняну тематику (Dolce Vita) та в сучасному стилі (Contempo).

Ashford House – бренд представлений яскравими шпалерами. Оформлені у вікторіанському стилі в поєднанні з актуальними тенденціями нашого часу. Всі колекції виготовлені на основі надміцного дуплексного паперу, що сприяє довгому терміну використання продукції. Зверніть, будь-ласка, увагу на колекції - (Ashford Geometrics), флористика (Botanical Fantasy), классика (Gentle Manor).

usamag_wallpapers_Ashfordhouse_tropicsusamag_Ashfordusamag_Ashford_stripesusamag_Ashford_3

Brewster – бренд виник в 1935 році. Тому, оскільки у більшості колекцій відображений дух того часу, у них превалюють м’які тони, відсутні яскраві елементи, поверхність шпалер дуже приємна, прекрасна передача особливостей класики та флористики (колекції Copley, National Geographic Home Collection, Dollhouse Small Prints, New Country).

usamag_Dollhouse_wallpapersusamag_Brewster_NGusamag_Brewster_CopleyDandelion

 Nextwall шпалери для класичних інтер’єрів, орієнтованих на імітацію старовинного стилю. В тематиці шпалер імітація натуральних матеріалів таких як дерево, шкіра, присутні полоси, квіткові та класичні малюнки (Todays Traditional), клітинка, лінії, морська та весняна тематики (Vintage Cottage).

Park Place Studioбренд відображає сучасний тренд в шпалерах, де колекції засновані на старовинних тематиках. При міксуванні різноманітних стилів та яскравих відтінків вийшов ідеальний варіант для оформлення інтер’єрів будь-якого типу. У колекціях відчувається вплив класики та флоризму (Hyde Park, Heritage Home, Royal Cottage).

usamag_ParkPlaceStudiousamag_chesapeakeusamag_ParkPlaceStudio_Stockbridge

Chesapeakeшпалери цього бренду характеризуються різностороннім поданням дизайнерських задумок та м’якими відтінками.

usamag_chesapeake_2usamag_chesapeake_5usamag_chesapeake_4usamag_chesapeake_border

Seabrookнеймовірно велика колекція цього бренду включає в себе 3 000 різноманітних дизайнів.  Головний акцент дизайнери роблять на реалістичному поданні рослинних і квіткових композицій.

usamag_seabrook_4usamag_seabrook_7usamag_222usamag_wallpapers.jpg

Thibaut – старовинний американский бренд. Дуже затребуваний у всьому світі через різноманітність колекцій. Кажуть, що шпалери цього бренду прикрашають стіни Білого Дому.

usamag_thibaut

York - цей бренд є незмінним лідером та справжньою легендою на американському ринку шпалер.

usamag_york_2usamag_york_3usamag_york_4

Американські шпалери для Вашого будинку– це прекрасний шанс підкреслити вишуканий стиль Вашої оселі та потішити себе привабливими цінами.