usamag_refurbished

Що значить Refurbished? Чи варто купувати таку техніку?

Це дуже цікавий термін! Ми всі дуже любимо зекономити і дуже часто за надписом Sale ми не помічаємо товари, маркіровані терміном refurbished. Або, якщо і помічаємо, то не знаємо, що це таке.

Так що ж означає загадкове поняття refurbished?

Refurbished перекладається з англійської мови як відновлений, оновлений. Але це абсолютно не означає, що продукт був у вживанні!

Словом “refurbished” в США позначають товари, які повертають виробникові з різних причин, а він відновлює їх до первинного стану. Виробник зобов’язаний зробити повну заміну усіх дефективних деталей, а іноді і повністю замінити оболонку, включаючи корпус. Такі продукти проходять на заводі повторне тестування і сертифікацію.

Як правило, такі продукти зовні і внутрішньо нічим не відрізняються від нових. Але одна відмінність є-це вартість продукту! Вона у декілька разів нижче.  Згідно із законодавством США, продукт, який піддавався доопрацюванню, ремонту або заміні деталей не може продаватися як новий і повинен мати маркування refurbished.

usamag_refurbished

Проте, невірно думати, що усі повернені виробникові товари мають дефекти.

Причини повернення товарів виробникові можуть бути дуже різноманітні і залежати від видів товару. Це можуть бути:

  1. Повернення товару клієнтом

Причини, по яких клієнт повертає товар можуть бути різні: не сподобався колір; складний інтерфейс; відсутність одного з аксесуарів; наявність заводського дефекту; товар просто не виправдав очікування покупця

Якщо ж товар не використовувався (просто була розкрита упаковка), то його повернуть назад в магазин разом з усіма документами і гарантійним талоном. Його перевірять на місці і виставлять для подальшого продажу, помітивши маркіровкою open box.

  1. Ушкодження при транспортуванні

Продукт може бути пошкоджений з різних причин. Частенько пошкодження є тільки на упаковці, але магазин має право повернути товар назад на завод-виробник. Виробник наново перевіряє продукт, упаковує і відправляє, але вже з маркіровкою refurbished

  1. Косметичні дефекти

Іноді, з різних причин, продукт може мати вм’ятини, подряпини або інші ушкодження. Ці ушкодження ніяк не впливають на продуктивність пристрою, але його вигляд не влаштовує покупця. В цьому випадку, продавці міняють корпус або залишають продукт як є, але при цьому знижують вартість. Продаючи його з маркіровкою open box, display з маркіровкою scratch and dented.

  1. Торгові або виставкові зразки

Це ті продукти, які були використані для демонстраційних цілей в магазинах роздрібної торгівлі або на виставках. Ці продукти теж вважаються refurbished.

  1. Дефект партії товару

Хоча продукти проходять тестування перед відправленням в мережі роздрібної торгівлі, все ж бувають випадки виявлення дефектів. Це відбувається через дефект деталей у продукті. У таких випадках виробник зазвичай відкликає всю партію з ринку, виправляє дефекти і в мережі вони з’являються з маркіровкою refurbished.

Головне те, що товари з відміткою refurbished не треба асоціювати з товарами вживаними, – used.

Є ще такі вирази як:

  • manufacturer refurbished – означає, що відновлення товару відбувалось безпосередньо на заводі – виробнику.
  • seller refurbished – означає, що ремонт проводив безпосередньо сам продавець

Такі товари в США користуються величезною популярністю з наступних причин: стан максимально наближений до нового; в заводській упаковці; вартість в декілька разів менша; якість та технічні характеристики відповідають усім стандартам якості; є гарантія виробника; товар проходить подвійний контроль.

Товари з маркіровкою refurbished Ви можете побачити на amazon.com, а також у багатьох онлайн-магазинах електроніки як store.apple.com.

Тому, бажаючи заощадити, Ви можете сміливо купувати таку продукцію.

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

Поделиться:

FacebookVkontakte