usamag_TH_Logo

usamag_TH_Logo

Культовий американський бренд Tommy Hilfiger знають усі. Його дизайнер, Томмі Хілфігер, створив один з найвідоміших світових брендів одягу, взуття і аксесуарів. Історія його успіху почалася в 1969 році з відкриття бутику People’s Place, що пропонував новий напрямок у повсякденному одязі.

usamag_Tommy_Hilfiger

У 1979 році Томмі переїжджає в Нью-Йорк, де під своїм ім’ям створює марку Tommy Hilfiger і вже в 1984 році дизайнер представив свою першу колекцію. Пройшло менше двох років, коли він отримав неймовірну популярність та визнання у світі нью-йоркської моди.

usamag_tommi-hilfiger-foto

Нині Tоммі Хілфігер в четвірці відомих і самих нагороджуваних дизайнерів Америки, а продукція і червоно-біло-синій логотип бренду стали символами американського духу та втіленням американський мрії.

usamag_Tommy-Hilfiger-Spring-2016-Show

Вибір стилю – це захоплююче зайняття і творчий спосіб виразити себе, при цьому одяг повинен підкреслювати вашу індивідуальність.

Tommy Hilfiger

У 2001 році модний будинок починає виробництво власної лінії взуття, яке має бути максимально комфортним і стильним. Для виробництва взуття бренд використовує тільки натуральні матеріали, які проходять суворий контроль якості і екологічну експертизу.

usamag_shoes usamag_shoes_2016usamag_tommy-hilfiger-details-spring-summer-2016-nyfw25

Колекція (Spring/Summer 2016)

Усі колекції марки традиційно підрозділяються на два напрямки – Sportswear і Denim.

Denim – це сучасний та модний напрямок. Усі моделі, в рамках лінії Denim, виконані в дусі останніх модних трендів, виглядають завжди помітно і привабливо.

usamag_TH_Blog-article-Runway-Mens1-Head

Про свій стиль дизайнер говорить:

“Спорт і стиль є невід’ємною частиною моєї філософії дизайну. Це дає можливість створити щось нове і видатне, як для класичного покупця, так і для покупців, що стежать за модою”

NEW YORK, NY - JULY 15: Models pose on the runway at the Tommy Hilfiger Spring 2016 Men's Tailored Collection presentation on July 15, 2015 in New York City. (Photo by Neilson Barnard/Getty Images Tommy HIlfiger)

Tommy Hilfiger – один з небагатьох брендів, який зміг стати справжнім стилем життя.

usamag_Tommy_Hilfiger_fall_winter_

Основним напрямком бренду Tommy Hilfiger залишається спортивний, діловий і повсякденний одяг, джинси, чоловіче, жіноче і дитяче взуття, аксесуари і парфюмерія.

Парфюмерна лінія Tommy Hilfiger включає більше 40 парфумів: жіночі Dreaming, Freedom for Her, Tommy Girl, True Star, True Star Gold, Hilfiger Woman, Loud for Her, Eau de Prep Tommy Girl та ін., чоловічі Freedom for Him, Hilfiger Athletics, Loud for Him, True Star Men, Tommy, Eau de Prep Tommy, Tommy T, Hilfiger Est. 1985. Більшість з них відносяться до групи квітково-фруктових ароматів.

usamag_TH_5.jpgusamag_TH_6.jpgusamag_TH_7.jpg

Ще однією фішкою дизайнера є зйомка рекламних компаній, де бере участь більше 10 чоловік. Сам дизайнер визнає, що якщо на зйомці працювати з однією моделлю, то неможливо буде передати дух бренду Tommy Hilfiger.

 usamag_TH_4

«The Hilfigers втілюють наш бренд, вони дуже живі і веселі, і усім асоціаціям з маркою вони кожен сезон дають новий напрямок“.
Томмі Хілфігер

usamag_TH_8 

Також бренд має дитячу лінійку одягу та взуття.

usamag_tommy_hilfiger_KIDS_DEL_1_SP16_2

Продукцію бренду можна подивитися на сайтах www.zappos.com, www.yoox.com, www.gilt.com, www.myhabit.com, www.amazon.com

Вибирайте, а ми допоможемо купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

 

 

 

Поделиться:

FacebookVkontakte