usamag_Tory_Burch_logo

usamag_Tory_Burch_logo

Легендарний бренд Tory Burch це традиційний американський стиль, мікс спортивної моди та естетики casual. Його засновниця Торі Берч урізноманітнила його, поєднавши з вінтажем.

usamag_Tory_Burch_spring_summer_2016_collection_New_York_Fashion_Week4

Колекція (Spring/Summer 2016)

Tory Burch народилася у Веллі-Фордж, Пенсильванія (Valley Forge, Pennsylvania), але тоді вона ще була Торі Робінсон (Tory Robinson). Мама Торі в молодості була актрисою, а батько займався інвестиційним бізнесом.

usamag__tory-burch-3

Торі отримала диплом про вищу освіту від University of Pennsylvania і переїхала до Нью-Йорку, де і почалася її кар’єра, як дизайнера. Вона співпрацювала з відомим югославським дизайнером Зораном (Zoran), з Вірою Вонг (Vera Wang) і Ральфом Лореном (Ralph Lauren) і одночасно працювала в журналі “Harper’s Bazaar”.

usamag_tory-burch-spring-summer-2016-nyfw

Колекція (Spring/Summer 2016)

Відтак, логічним наступним кроком стала поява її власного бренду, що, власне, відбулося у 2004 році. Її колекції практично відразу отримали успіх, завдяки безкоштовній рекламі від Опри Вінфрі, шоу якої відвідала Торі. Вже в перший день відкриття магазину “TRB by Tory Burch” в передмісті Мангеттена, було розпродано майже все. Преса постійно освітлювала всі її колекції.

Одяг від Tory Burch добре продається, має стильний зовнішній вигляд.

usamag_tory-burch-cruise-2016-collection1

Колекція (Cruise 2016)

usamag_tory-burch-cruise-2016-collection

Колекція (Cruise 2016)
Tory Burch належать різноманітні досягнення: премія за найкращий бренд аксесуарів “‘Accessories Council of Excellence”, дизайнер аксесуарів 2008 року, на думку Ради Модних Дизайнерів Америки (Council of Fashion Designers of America).
Більшості брендів знадобилися десятки років для завоювання популярності. Торі Берч вистачило і дев’яти років, щоб сумки і балетки її іменної марки Tory Burch стали предметом бажання тисячі жінок по всьому світу.

usamag_tory-burch-flats
Асортимент товарів Tory Burch складається з сумок, одягу, взуття і аксесуарів, які підійдуть і самим юним модницям і жінкам літнього віку.

usamag_TB_bags

Основна відмінність одягу Tory Burch – не лише краса і якість, але і комфорт. У моді є речі, які, незважаючи на зміни смаків і пристрастей, залишаються певною мірою незмінними. Їх називають класикою моди. До таких речей слід віднести багато витворів дизайнерського мистецтва Tory Burch.

usamag_TB_shoes
Продукцію бренду пропонують сайти www.net-a-porter.com, www.gilt.com, www.yoox.com

Вибирайте, а ми допоможемо купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

 

 

Поделиться:

FacebookVkontakte