usamag_WS_16

usamag_WS_17

Сьогодні хочу розповісти про американський Rolls Royce на ринку посуду, кухонного обладнання і начиння, декору для кухні і їдальні та різноманітних аксесуарів. Ця компанія втілила в життя мрії багатьох жінок про ідеальний кухонний і столовий простір.

Williams – Sonoma не просто магазин кухонного начиння, а бутик-магазин, який продає все найкраще, що є зараз на ринку професійного кухонного обладнання у світі!

Італійські кавоварки, французькі і німецькі каструлі та сковорідки, японський посуд і ножі, дизайнерські сервізи, кращі спеції і книги з кулінарії. І все це за американськими цінами!

usamag_WS_4

Вперше, коли я потрапила в цей дивний світ декору і посуду, я не могла його полишити багато годин! Мені хотілося купити все і відразу.

usamag_WS_5

Це є факт, що ціни в Williams – Sonoma вищі чим в інших магазинах США, але вибір і якість просто неймовірний. В магазині представлена продукція відомих виробників і дизайнерів – ексклюзивно для Williams – Sonoma.

У Williams – Sonoma часто приходять за подарунками, аби вразити уяву і показати свій бездоганний смак.

usamag_WS_9

Засновник магазину Чак Вільямс народився 2 жовтня 1915 року в Джексонвіллі, Флоріда. Його бабуся мала невеликий ресторан в Лімі, Огайо і навчила його готувати. Під час Другої світової війни він багато подорожував по Індії і Східній Африці, вивчаючи їх кулінарні традиції.

usamag_WS

Після війни повернувся в Лос-Анджелес, а потім перебрався в Соному, що на північ від Сан-Франциско.

У 1953 р. під час подорожі по Франції вирішив, що в Америці не приділяється достатньої уваги оформленню і функціональності кухонь.

Так в 1956 році в Каліфорнії був відкритий перший магазин Williams – Sonoma, в якому продавалися високоякісні товари для домашніх кухонь та їдалень з акцентом на “французьку кухню”. Зараз налічується більше 250 магазинів в країнах Північної Америки, Мексиці і Австралії.

usamag_WS_2

Інтер’єр його бутиків-магазинів нагадує більше художні студії, де покупці можуть годинами розглядати вподобані речі з усіх боків, пробувати свіжу випічку і каву.

usamag_WS_16

Чак Вільямс написав більше 40 книг з кулінарії, загальний наклад склав близько 10 мільйонів екземплярів.

usamag_WS_13

Зараз компанія володіє меблевими магазинами в США Pottery Barn і West Elm і також співпрацює з кращими дизайнерами інтер’єрів.

Продукція компанії Williams – Sonoma ця якість, стиль, функціональність. Купуючи продукцію Ви робите інвестицію у свій дім на довгий час, або і на все життя.

Набори каструль і сковорідок , які Ви купите , будуть радувати око і прикрашати кухню . Безсумнівно, Ви відчуєте різницю і в приготуванні їжі та її смак .

usamag_WS_8

У магазині Williams – Sonoma є відділ подарунків, де можна вибрати товари на будь-який смак, вік, свято і вартість.

usamag_WS_12usamag_WS_6usamag_WS_7

Вибирайте, а ми допоможемо Вам купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

Поделиться:

FacebookVkontakte