Woolrick

В далекому 1930 році в США був заснований бренд Woolrich, який до сьогодні є самим популярним брендом верхнього одягу як в США так і у світі!

Woolrick

Що пропонує бренд Woolrich? Високоякісний верхній одяг для жінок/чоловіків/дітей, взуття і аксесуари!

Хоча палітра кольорів складається з базових класичних, таких як сірий, чорний, коричневий, червоний, білий, бежевий, але прості силуети та стильний вигляд виробів завойовує все більше прихильників цього бренду.

Newest-2016-font-b-Men-s-b-font-Winter-Jackets-and-Coats-font-b-Woolrich-b_usamag

Заснував компанію англійський емігрант Джон Річ. Він вікрив першу свою фабрику в штаті Пенсильванія і організував промислове виробництво шерсті. Цікавий факт – спочатку він особисто ходив по лісопилках і пропонував робітникам купити продукцію його фабрики: пледи та шкарпетки.
А вже в 1945 році він відкрив другу фабрику, так добре йшов його бізнес. Ця фабрика досі збереглась у своєму первинному вигляді, хоча на сьогодні у компанії величезна кількість будівель по всьому світу.
З 1913 по 1941 рік фабрика виготовляла екіпіровку необхідну для експедицій в Антарктиду. Кожен бренд має свої легенди) Так і бренд Woolrich не є виключенням з правил. Згідно однієї з них, компанія була першою на ринку, використавши блискавку при виготовленні чоловічих, а потім і жіночих брюк. За весь час з дати свого заснування бренд втілив в життя безліч технологій і інновацій.

Продукція цього бренду просто знахідка для людей, які проводять багато часу на вулиці. Але найбільше компанія відома своєю Arctic Parka, яка була створена в 1972 році для робітників, які займалися укладанням нафтопроводу. З часом парка завоювала популярність у всьому світі і досі є своєрідним символом бренду.

Woolrick

Продукція бренду відома своїми демократичними цінами, високою якістю і довговічністю.

Вибирайте свій колір, а ми, як і завжди, допоможемо вам купити і доставити в Україну!

Ваш www.usamag.com.ua

Поделиться:

FacebookVkontakte