usamag_YC_7

usamag_YC_7

Ще одна легенда на американському ринку товарів! Компанія є лідером на ринку ароматизованих свічок, що продаються у світі!
Втілення американської мрії

1969 рік

Майкл, молодий 17-річний хлопець, хотів зробити матері подарунок на Різдво. Він хотів здивувати її своєю роботою і розплавив дві свічки, куди додав лимонну есенцію. Перш ніж подарувати подарунок, він вирішив показати його сусідці. Їй дуже сподобався запах, і вона попросила Майкла продати ароматизовану свічку. Майкл це зробив, а на виручені гроші купив віск і зробив ще 2 – одну для мами, а другу на продаж. Це і стало початком компанії “Yankee Candle”. Спочатку він займався виробництвом свічок в гаражі батька, а через 3 роки переїхав на 200-річну фабрику, де було холодно, були перебої з електрикою і водою. Майкл працював сам, іноді наймаючи на роботу працівників.

usamag_YC_1

Для більшості людей ароматизовані свічки не були чимось цінним на відміну від лампочок, але вони пахли, при цьому аромати були самі різні: кава, солодощі, лаванда. Майкл почав вигадувати різні цікаві запахи для свічок, наприклад, свічка з запахом бекону!

usamag_YC_2

Ароматизовані свічки дивували людей і примушували купувати собі і дарувати іншим. Так компанія Yankee Candle завоювала любов спочатку в США, а потім вже в Європі і навіть в Японії.

usamag_CDP_Candles_EasterCollection

В наші дні ароматизовані свічки Майкла Кіттріджа найзнаменитіші свічки у світі. Кількість ароматів перевалила за тисячу, але щороку компанія випускає лімітовану колекцію свічок. І звичайно ж особливу колекцію до Різдва!

usamag_YC_3

Серед ароматів є бестселери на усі часи, такі як “Лаванда і лимон”, “ваніль і лайм”, “бузок” або “рожеві пелюстки”. Ароматизовані свічки можна купити у великих банках (110-150 годин горіння), середні (65-90 годин горіння) і маленькі (25-40 годин горіння), свічки в скляночках і мініатюрні свічки. Залежно від настрою Ви завжди зможете вибрати собі аромат.

usamag_YC_4usamag_YC_5

Компанія пропонує також освіжувачі повітря для машин і різноманітні аксесуари для свічок.

usamag_YC_9

За 47 років свого існування компанія добилася того, що її продукція є стандартом, по якому оцінюють ароматичні свічки інших брендів.

usamag_YC_6usamag_YC_8

Якщо Ви поціновувач ароматизованих свічок, то цей бренд для Вас!

Вибирайте улюблені аромати, а ми допоможемо Вам їх купити!

Вдалих покупок з www.usamag.com.ua

 

 

Поделиться:

FacebookVkontakte